DOĞRU UZUNLUKTA SU TERAZİSİ SEÇİN !
Özellikle hizalanacak yüzey kusurluysa daha uzun su terazisi kullanmak her zaman daha iyidir.
Kısa su terazisi yüzeyin şeklini alabilirken, uzun su terazisi dalgalanmaları bile düzeltir.
Duvarcılık ve genel yapı işleri için en iyi seçim 120cm FatMax XL’dır, betoncular içinse 180cm’lik iyi bir seçim olacaktır. Marangozlar mutfak döşemesi yerleştirmede ve genel ince işlerde daha hafif bir kasa veya 60 veya 90cm uzunluğunda I kesitli gövde tercih edebilirler.
AYARLANABİLİR AMPULLÜ SU TERAZİSİ 
Döner kapsul 0° ve 90° arasında ayarlanabilir; çatı kaplama veya drenaj borulamaları vs. İçin açı ayarlamanıza olanak sağlar.
DİKDÖRTGEN PROFİLLİ SU TERAZİLERİ
Kasa bölümü sağlamlık ve performan kapsamında en iyiyi sunar. Kabarcık hareketinin düzgün olması ve hızlıca durması için detaylı şekilde işlenmiş, sert blok akrilik ampuller yerleştirilmiştir.
Ortadaki büyüteçli kısım ampülün konumunu görmeyi kolaylaştırır.
TORPEDO SU TERAZİSİ 
FatMax XL Torpedo Su Terazisinin gövdesinde v şeklinde işlenmiş oluk vardır. Bu oluk borulara tam olarak uymasına olanak sağlar, yapı iskeleleri için idealdir, ayrıca da raf kurma veya buzdolapları gibi ev işi uygulamaları için harikadır.
‘I’ BEAM SU TERAZİLERİ 
I kesiti veya kiriş bölümleri hafiftir ve dikdörtgen 360° ampuller yerleştirilmiştir.
EN YÜKSEK HASSAİYET İÇİN
Stanley su terazileri 8 olası yönde döndürüldüğünde bile hassastır. Ama yine de su terazisini her şekilde kullanmak daha iyi olacaktır; bu size kesinlikle en tutarlı ve hassas sonuçları sağlar. 
İşinizi bitirmek için su terazisine çekiç veya mala sapıyla vurmayın.